finivo.pl opinie klientów Pożyczka Finivo

Finivo opinie klientów forum www.finivo.pl opinia użytkownika

 

Pożyczka i kredyt Finivo

finivo.pl opinia użytkownika

 

Informacje o pożyczkodawcy
Nazwa pożyczkodawcy:Finivo Sp. z. o. o.
Strona www:www.finivo.pl
e-mail:pomoc@finivo.pl
Adres:
KRS:
NIP:
REGON:
Telefon:
Pośrednik ?
Gdzie trafiają dane:
Minimalna kwota pożyczki:
Maksymalna kwota pożyczki:
Pożyczka na okres:
Przedłużenie :
Wiek pożyczkobiorcy:
Pierwsza pożyczka za darmo:
Godziny pracy:
Wniosek online:
Opłata rejestracyjna:
Podstawowe warunki:
Czy sprawdza BIK, BIG, KRD, ERIF:
Czy dzwoni do pracodawcy ?
Windykacja :
Oferta:
Logowanie :
Pożyczka na Raty :

 

Czy pożyczka finivo sprawdza KRD?

KRD, czyli Krajowy Rejestr Długów, to znane biuro informacji gospodarczej powstałe 4 sierpnia 2003 roku, zajmujące się pozyskiwaniem oraz udostępnianiem informacji, dotyczących ilości jak również spłaceniu zadłużenia instytutów oraz kredytobiorców.
Dzięki ustawie o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych, podpisanej 9 kwietnia 2010 roku, informacje mają możliwość być przekazywane przez gminy i ich jednostki organizacyjne, firmy i jednostki posiadające tytuł wykonawczy.
System KRS, istniejący od 14 czerwca 2010 roku, ujawnia dane w rejestrze dla samorządów, administracji, podmiotów gospodarczych jak również sektorów mieszkaniowych, czy osób fizycznych.
Aby zostać usuniętym z listy zadłużonych, trzeba uregulować zadłużenie. Gdy kredytodawca otrzyma spłatę zadłużenia, ma obowiązek w ciągu 14 dni usunąć zadłużonego z bazy dłużników.

TAK – instytucja finansowa sprawdza informacje w historię w KRD

Czy finivo.pl sprawdza informacje w BIK?

BIK powstało w roku 1997 dzięki udziałowi banków i Związku Banków Polskich. Biuro Informacji Kredytowej to największa w Polsce baza informacji o podmiotach indywidualnych, jak i przedsiębiorstwach. Oprócz danych na temat zadłużeń, BIK posiada wiadomości o pożyczkach krótkoterminowych. BIK wyróżnia duża sprawdzalność. przechowywane w Biurze informacji kredytowej wiadomości z jednej strony mają dobry aspekt, szczególnie dla ludzi posiadających pozytywnądobrą historię finansową, z drugiej negatywną dla klientów, którzy mają długi. BIK ogólnie jest postrzegane jako wartościowa instytucja, służąca rzeczowej ocenie sytuacji i wspierająca działania finansowe. udostępnianie informacji z BIK jest bardzo znaczące. Możliwość zakupu danych BIK jest możliwa za ustaloną opłatą.

TAK – pożyczkodawca weryfikuje informacje w bazy BIK

Opóźnienie w spłacie kredytu gotówkowego – Windykacja Pożyczki Finivo

W sytuacji zwłoki w oddaniu kredytu gotówkowego, instytucja finansowa ma upoważnienie do podjęcia czynności windykacyjnych mających na celu odzyskanie swojej wierzytelności, w tym w szczególności do:
a)kontaktu za pomocą telefonu z klientem
b)przesyłania monitów korespondencyjnych oraz SMS
c)podania tej pożyczki do obsługi przez odział windykacji.

Po upływie terminu spłaty pożyczki gotówkowej, firma ma uregulowanie do dochodzenia zwrotu pożyczki na drodze postępowania prawniczego. Wydatkami dochodzenia zwrotu chwilówki na drodze trybu prawniczego zostanie obarczony klient.
Instytucja finansowa ma upoważnienie wysłać informacje o zobowiązaniach klienta do BIK. Podawanie danych do BIK jest dokonywane na bazie udzielonej poprzez kredytobiorcę zgody wyrażanej we aplikacji o pożyczkę.

finivo opinie

Opinie prosimy zamieszczać w komentarzach pod artykułem.

finivo.pl opinie użytkowników i forum

Opinia autora wpisu
Data oceny
Nazwa
Opinia o www.finivo.pl
Ocena Autora
11stargraygraygraygray
Posted in: Pożyczki

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

SZYBKA POŻYCZKA PRZEZ INTERNET