gambitpozyczki.pl Opinie (34 Opinie)

Gambit Pożyczki Opinie

gambitpozyczki.pl Opinie

Gambit Pożyczki Opinie

Informacje o pożyczkodawcy
Nazwa pożyczkodawcy:GAMBIT POŻYCZKI - DFEX INVESTMENTS LIMITED z siedzibą w Avlonos
Strona www:gambitpozyczki.pl ;ub www.gambitpozyczki.pl
e-mail:
Adres:1 Maria House, 1075 Nicosia na Cyprze, Company Registration Number: HE 280711, EU VAT: CY10280711W.
KRS:
NIP:
REGON:
Telefon:
Pośrednik ?TAK
Gdzie trafiają dane: DFEX INVESTMENTS LIMITED z siedzibą w Avlonos
Minimalna kwota pożyczki:W zależności od Pożyczkodawcy z którym współpracujemy, będziesz mógł pożyczyć kwotę od kilkudziesięciu złotych nawet do kilku tysięcy złotych.
Maksymalna kwota pożyczki:
gambitpozyczki.pl opinie Gambit Pożyczki Opinie dostępne w komentarzach
Przedłużenie :
Wcześniejsza spłata PożyczkiJeśli po otrzymaniu pożyczki uznasz, że pieniądze jednak nie są Ci potrzebne, masz prawo do odstąpienia od umowy pożyczki bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia jej zawarcia, wypełniając i przesyłając na adres wskazany przez Pożyczkodawcę oświadczenie wg wzoru dostarczonego przez Pożyczkodawcę i zwracając pożyczoną kwotę zgodnie z regulaminem Pożyczkodawcy.
Jeśli będziesz chciał spłacić część bądź całość pożyczki wcześniej, niż zostało to określone w umowie o pożyczkę - możesz to zrobić. W przypadku spłaty całej pożyczki, całkowity jej koszt ulega obniżeniu o koszty dotyczące okresu, o który skrócono udostępnienie Ci pożyczki, nawet gdybyś poniósł je przed Twoją spłatą. W przypadku spłaty części pożyczki, koszt pożyczki ulega stosunkowemu obniżeniu odpowiednio do wysokości jej spłaty.
Pierwsza pożyczka za darmo:
Godziny pracy:
Wniosek online:TAK
Opłata rejestracyjna:brak danych
Podstawowe warunki:
być pełnoletnim obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej co potwierdzisz stosownym dokumentem, np. dowodem osobistym lub paszportem,
mieć pełną zdolność do czynności prawnych,
posiadać rachunek bankowy.
Czy sprawdza BIK, BIG, KRD, ERIF:TAK
Czy dzwoni do pracodawcy ? TAK
Windykacja :Po niespłaceniu zobowiązania
Oferta:- Pożyczki gotówkowe
- Chwilówki
- Pożyczki na raty
Logowanie :Przez internet
Pożyczka na Raty :TAK

gambitpozyczki.pl opinie

Jakiekolwiek opinie na temat instytucji finansowej GAMBIT POŻYCZKI prosimy zapisywać w zapiskach pod tekstem. Głosy pozytywne jak i negatywne wszystkich którzy skorzystali z oferty niezwykle mile widziane.

GAMBIT POŻYCZKI OPINIE

Dla wielu z nas, dynamicznie rozwijająca się bankowość internetowa jest bardzo ważnym wsparciem. Obecnie można sporo zaoszczędzić dzięki takiej formie prowadzenia rachunku w banku. Jak to możliwe? Bankowość internetowa to rewelacyjne rozwiązanie dla osób ceniących sobie ekonomiczne rozwiązania. Bank online to wielka wygoda i elastyczność. Rachunek internetowy można przecież obsługiwać bez względu na godzinę czy dzień tygodnia. Dzięki temu bankowość internetowa jest wartościowym sojusznikiem dla zabieganych ludzi. Bank online to jednocześnie wygodniejszy dostęp do wiadomości dotyczących bieżącego stanu konta. Bank online to jednocześnie wielkie oszczędności. Rachunki internetowe to znacznie mniejsze wydatki wiążące się z prowadzeniem konta, a przede wszystkim – brak opłat związanych z dokonywaniem przelewów. Wygoda, szybkość oraz oszczędność – oto najważniejsze czynniki, dzięki którym bankowość internetowa stała się tak popularna.

Opinia autora wpisu
Data oceny
Nazwa
Gambit Pożyczki Opinie
Ocena Autora
41star1star1star1stargray
Posted in: Pożyczki

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

SZYBKA POŻYCZKA PRZEZ INTERNET