Pożyczka MoneyGuru Opinie – Nawet do 10 000 złotych

Money Guru Opinie – Pożyczka do 10 000 zł w 15 minut

moneyguru.com.pl opinie

moneyguru.com.pl opinie

Informacje o pożyczkodawcy
Nazwa pożyczkodawcy:MoneyGuru jest znakiem handlowym Monevo Ltd, spółki operującej jako zatwierdzony przedstawiciel Quint Group Limited
Strona www:moneyguru.com.pl
e-mail:info@moneyguru.com.pl
Adres:Horizon Plaza,
ul. Domaniewska 39A
02-672 Warszawa
KRS:
NIP:
REGON:
Numer telefonu:
Pośrednik ?Money Guru specjalizuje się w pośrednictwie pożyczek przez internet dla konsumentów w Polsce i na świecie. Łącząc łatwy proces składania wniosku z szeroką bazą ofert pożyczkowych, naszym głównym celem jest znalezienie najkorzystniejszej pożyczki dla każdego klienta.
Gdzie trafiają dane:
Minimalna kwota pożyczki:
Maksymalna kwota pożyczki:Możesz pożyczyć od 100 zł do 10 000 zł. Kwota oferowana przez Pożyczkodawcę zależeć będzie od Twojej oceny kredytowej.
Pieniądze na okres:
Możliwość przedłużenia:
Wiek pożyczkobiorcy:
Pierwsza pożyczka za darmo:
Godziny pracy:
Wniosek online:
Opłata rejestracyjna:
Podstawowe warunki:Każdy Pożyczkodawca określa swoje wymogi w zakresie udzielania pożyczek. Jednakże są ogólne warunki, które każdy wnioskujący musi spełnić, aby otrzymać pożyczkę zgodnie z przepisami prawa. Wymogiem jest posiadanie obywatelstwa RP, pełnoletność, dochód oraz konto w banku, jak również własny numer telefonu komórkowego i zdolność kredytowa.
Czy sprawdza BIK, BIG, KRD, ERIF:Przy procesie weryfikacji nie jest to konieczne, aczkolwiek Pożyczkodawcy mogą zweryfikować klienta w oparciu o informacje dostępne w Biurze Informacji Kredytowej lub innej podobnej instytucji.
Czy dzwoni do pracodawcy ?

moneyguru.com.pl opinie

Wszystkie opinie na temat firmy MONEY GURU zamieszczane są w komentarzach na dole strony. Dziekujemy za wszystkie przekazane opinie.

Chwilówka, to znaczy błyskawiczna pożyczka na dość krótki termin, robi się coraz popularniejsza wśród Polaków, a instytucje pożyczające pieniądze biją się bardzo o pozyskanie nowych konsumentów. Mimo wszystko, czy student ma prawo zostać pożyczkobiorcą? Placówki tego rodzaju, które tylko proponują takie świadczenia nie są weryfikowane przez władze państwowe w związku z tym należy na nie uważać.Jest też druga strona medalu, nie ma przez to przeszkód, aby pożyczkobiorcą  stał się student, czy dowolna osoba, która się do nich zgłosi. Konieczne jest, że ma skończone osiemnaście lat, ma przy sobie własny dowód osobisty i chce to uczynić. Nikt nie oczekuje papierów o zatrudnieniu. Wszystko robimy przez to na własne ryzyko.

Ale taką pożyczkę dla studenta da się wziąć również przez Internet. Co w praktyce oznacza całkowitą dowolność, ale dodatkowo niesamowite ryzyko, jeśli nie do końca jest się świadomym osobistych możliwości finansowych. I przez to można na siebie przypadkowo sprowadzić wielkie kłopoty.Wchodząc na stronę internetową placówki wybieramy sobie kwotę, którą chcemy pożyczyć a także czas, na jaki bierzemy gotówkę. Podążając ze statystykami Polacy najchętniej biorą błyskawiczne pożyczki na 15 lub 30 dni. Można Przemyśleć tego typu opcję ze względu na to, że w związku z ich popularnością jest możliwe trafić na dość interesujące promocje, które ułatwią spłatę tej kwoty.

Plusem jest to, że pracownik nie pyta o cele, na które tych pieniędzy będziemy używać. Co oczywiste, świat studenta kręci się wokół różnych niesamowicie ważnych rzeczy i aby przeżyć do kolejnej transzy pieniędzy od rodziców doskonale sprawdzi się dodatkowy zastrzyk gotówki.

 

Opinia autora wpisu
Data oceny
Nazwa
Money Guru Opinie
Ocena Autora
51star1star1star1star1star
Posted in: Pożyczki

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

SZYBKA POŻYCZKA PRZEZ INTERNET